Obsah: Ještě mě nezabíjej

Casey Marshallová je pohádkově bohatá dědička a spokojená manželka pohledného a milujícího Warrena. Její dokonalý svět je rozbit na kusy ve chvíli, kdy do ní plnou rychlostí narazí auto a vážně ji zraní. Casey leží v kómatu na nemocničním lůžku a postupně si uvědomuje, že sice slyší, ale nevidí, nemůže komunikovat ani se hýbat. Zmocňuje se jí neskutečný děs, že do konce života zůstane živou mrtvolou, odsouzenou k čekání na chvíli, kdy se pro své blízké stane jen věcí na obtíž. Ani někteří z jejích přátel, kteří ji navštěvují, nejsou takoví, za jaké je považovala. A od detektiva náhodně zaslechne, že její nehoda byla nejspíš dobře naplánovaným pokusem o vraždu... Casey se všemožně snaží vymanit ze svého umírání zaživa, ale během pobytu v nemocnici si nakonec musí položit otázku, zda to, co ji v blízké budoucnosti čeká, není mnohem horší než kóma.
Vytvořil: java
Zdroj: Anotace z knihy