Obsah: Umělecká licence

Někdejší úspěšná fotoreportérka Thea se po osobním zklamání rozhodne odstěhovat z Londýna do Chelsea a pronajímat dům studentům. Zjišťuje však, že ji osamělý život sestávající z péče o nevděčné mladé lidi neuspokojuje, a tak se rozhodne hodit opatrnost za hlavu a vypraví se do Irska za Rorym, talentovaným, ale nezodpovědným malířem. Thein předchozí život se však nedá jen tak odstřihnout… Do Irska za ní přijíždí její dominantní kamarádka Molly pod záminkou, že chce vidět Roryho ohromující díla (ale zrovna tak chce zjistit, co má Thea v plánu) a bere s sebou svou neteř a Theinu nejrozmazlenější podnájemnici Petal. A aby toho nebylo dost, přiváží Petal i svého strýce, neproniknutelného Bena, který je znalcem umění, ale s nímž se Thea podle svého předchozího přesvědčení nikdy nemůže sblížit…Načasování návštěvy je nejhorší možné: Roryho fena právě rodí štěňata - ale ještě znepokojivější pro Theu je, že čím více o její milostnou přízeň usiluje Rory, tím více ji začíná přitahovat Ben… Sedmá z třinácti novel oblíbené autorky jejíž hrdinky se dokáží vyrovnávat s problémy v osobním i profesním životě, zažívají nové lásky a začínají nové, slibné kariéry.
Zdroj: Anotace z knihy Umělecká licence
Dnes je 28.03.2024