Obsah: Variace na lásku

Osmnáctiletá Zuzana žije se svými dvěma staršími bratry – devatenáctiletým Erikem a čtyřiadvacetiletým Michalem – a s maminčinou mladší sestrou, pětadvacetiletou Klárou. Otec sice přispívá na domácnost, ale už několik měsíců s nimi nebydlí. Zuzana byla jako dítě svědkem maminčiny tragické smrti a cítí se za ni odpovědná. Tím spíš, že ji z matčiny smrti viní i otec a v podstatě jí nikdy nedokázal odpustit. Ani po letech Zuzana nenachází klid a pronásledují ji děsivé noční můry, které však se smrtí matky nemají nic společného. Co je způsobuje? Co se stalo předtím než matka zemřela? Teď, po deseti letech, se Zuzana musí navíc vyrovnat s nebezpečnou závislostí na vlastním bratrovi, který ji odmalička vychovával po mámině smrti pro ni znamenal jedinou útěchu a náruč, do které se mohla uchýlit. Podvědomě tuší, že to, co k sobě cítí, není správné a snaží se hledat jiné východisko – ve vztahu s Ondrou, bratrem své nejlepší přítelkyně Andrey. Jak ale může dopadnout experimentování s láskou, která si stejně nakonec prosadí svou?
Zdroj: Anotace z knihy Variace na lásku
Dnes je 29.03.2024