Obsah: Před bouří

Psychologický román o ovdovělé matce mentálně postiženého syna je situován na ostrov v Severní Karolíně. Jednačtyřicetiletá Laurel Lockwoodová, jejíž manžel před deseti lety tragicky zahynul při neštěstí na moři, žije na Topsail Island se sedmnáctiletou dcerou Maggie, a patnáctiletým synem Andym, trpícím fetálním alkoholovým syndromem. Pracuje jako ošetřovatelka na základní škole jen na částečný úvazek, aby se mohla maximálně věnovat handicapovanému chlapci, který je nejprve oslavován jako hrdina, když zachrání děti z hořícího kostela, kde se konal školní večírek. Výpovědi svědků však vyšetřovatele přivedou k podezření, že Andy požár, při kterém zemřeli tři lidé, založil úmyslně. Je vzat do vazby, obviněn ze žhářství a trojnásobné vraždy a hrozí mu až doživotní vězení. Laurel je přesvědčená o synově nevině a s podporou švagra se odhodlaně pouští do boje za jeho záchranu.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize