Obsah: Agentura

Románový hrdina, přezdívaný Bebe, je zaměstnancem Agentury, která se oficiálně věnuje PR, ve skutečnosti však vyrábí skandály pro média i tajné služby. Bebe je vyslán do středně velkého města s velkou nezaměstnaností, kde zkorumpovaný policejní důstojník, namočený do styků s narkomafií, zařídí přepadení populistického politika skupinkou Romů. To vyvolá rasové a sociální bouře. Současně je unesena manželka miliardáře, který je zákazníkem Agentury stejně jako přepadený politik. Při pátrání po únoscích se k Bebemu připojí dva policisté z Národní protidrogové centrály, kteří mají rozkrýt gang narkomafie, a reportérka Květa Sluková. Postupně se ukazuje, že nejde o obyčejný únos a výkupné, ale spíš o pomstu nějakého šílence a že přepadený politik vyhraje volby. Mezitím ve městě začne řádit komando smrti, odstraňující nepohodlné svědky, a posledními na seznamu jsou Květa a Bebe, protože společně přijdou na to, že miliardář i místní politik mají úplně jiné cíle, než předkládají veřejnosti...
Vytvořil: Felix
Upravil: Felix, janajau