Obsah: Vítězná tajemství Attily Hunského vojevůdce

Tajemství vůdce Huna Attily od Wesse Robertse, nejprodávanější bestseller roku 1989, rozbouřil vydavatelský i obchodní svět. V konferenčních sálech po celé Americe nejvyšší vedení i manažeři hodnotili stručnost a jednoznačnost moudrých poselství této knihy, která se stala jejich podnikatelskou biblí. V této nové knize Roberts pokročil v Attilově moudrosti o stupeň dále. V Tajemství vůdce nabídl moudrosti a praktické podnikatelské rady jednotlivcům. Ve Vítězných tajemstvích aplikuje Attilovy moudrosti a přednášky na problémy vedení organizací. Jestliže Tajemství vůdce pomáhala utvářet řadové vojáky, tak Vítězná tajemství slouží jako bitevní plán pro celou armádu. Roberts opět spoléhá na Attilovy jadrné výroky a ukazuje, jak se v organizaci zřídí úspěšné vedení, ale také navádí podnikatelský tým (Huny) proti gigantickému a zavedenému soupeři (Římané). Vítězná tajemství jsou naplněna provokujícími a příhodnými "attilismy" na témata sahající od "Výchovy spojenců" k "Praktickému snění" a "Vyhýbat se šípům". Právě tak zábavná, jako vědoucía poučná jsou Vítězná tajemství, podobně jako jejich už klasický předchůdce, základní četbou pro manažery a vedoucí ve všech oblastech života.
Zdroj: Anotace z knihy Vítězná tajemství Attily Hunského vojevůdce
Dnes je 29.03.2024