Obsah: Klaus je mrtev, ať žije Klaus

Klaus je mrtev, ať žije Klaus : pohled do zákulisí vysoké politiky
Fakta a postřehy o politickém vzestupu a pádu jednoho z velkých mužů české politiky. Publikace je rozdělena na dvě části. První díl popisuje vyčlenění ODS z Občanského fóra a zásluhu V. Klause na jejím vzestupu. Celkem zajímavě působí porovnávání s dlouholetým rivalem M. Zemanem /zmiňovány jsou i jejich shodné povahové rysy. /Text se opírá o vcelku hodnověrné informace nejbližších spolupracovníků. Druhá část se odvíjí od známé věty z r. 1993, kdy V. Klaus prohlásil, že "ekonomická reforma v podstatě skončila", přes neřešení privatizační aféry, až k neslavnému případu sponzorování ODS. Poutavě napsaná a čtenářsky zřejmě přitažlivá kniha prokresluje plastický obraz bojovného politika V. Klause.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize