Obsah: Amber : Pušky Avalonu

Amber - jediný, opravdu skutečný svět.
Všechny ostatní jsou jen stíny.

Corwin byl potupen až na dno duše, oslepen a uvržen do temnice. Zdolav mnohé překážky silou svých paží a kouzel prchá. Vidí jediný cíl, pomstít se bratru Erikovi. Ten to všechno způsobil a teď sedí neotřesitelně na věčném trůně. Nezvážil však všechny možnosti. Mohl Corwina zabít a nezabil ho. A netuší, že Corwin zná tajemství zbraní, s jejichž pomocí by mohl projít silně střeženým Kolvirem.
Vstupujete do říše Amberu. Konec je začátek a začátek je konec. Žádné překvapení není vyloučeno, ba je jisté, že každá možnost se uskuteční. V sázce však není jenom trůn. V sázce je život.
Nejlepší sága všech dob... Slavný americký spisovatel - Roger Zelazny. Vynikající český překladatel - Jan Kantůrek. Jediný pravý svět - Amber. Vše ostatní jsou jen Stíny... Kletba prince Amberu má strašlivou moc. A pokud chce Corwin získat Amberský trůn, musí se vypořádat nejen se svými bratry...
Zdroj: Anotace z knihy Amber : Pušky Avalonu
Dnes je 28.03.2024