Obsah: Zběsilost

Psychologický román o dívce, kterou dospívání a hledání místa v životě zavedlo až k satanistické sektě. Hlavní hrdinka Ingrid neměla zrovna jednoduché a bezstarostné dětství. Její otec, na něhož byla citově vázaná, se dopustí zločinu a tak Ingrid vyrůstá s matkou. Ta, aby jim zajistila slušný život, střídá partnery a později začne i pít. Ingrid nové citové vazby hledá v partě, s níž holduje alkoholu, drogám, násilí a nevázanému sexu. Pak se ale zamiluje do vůdce sekty Satanovy děti, odejde s ním, a je ochotná pro něho udělat všechno na světě. Tato pasáž knihy, v níž autorka drsně popisuje vražedné obřady satanistů, jichž se účastní i Ingrid, je sice otřesným, ale také varujícím čtením. Zběsilost je sugestivně napsaným příběhem o tom, kam až život může zavést citlivé a nevyzrálé dívky, než najdou jeho skutečný smysl.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize