Obsah: Mistrovská hra

Vynikající thriller s obratně konstruovanou zápletkou. V čele jedné z nejtajnějších a přitom nejmocnějších institucí na světě stojí Mistr, jenž svým jednáním ovlivňuje dějiny lidstva. Mistr je muž s téměř neomezenou mocí, kterou však musí užívat v zájmu dobra. V opačném případě by zradil své poslání. Proto je výběr nového Mistra velmi pečlivě zvažován. Pět kandidátů dostane stejný úkol: Sehnat obrovskou sumu peněz a do roka a do dne předstoupit před Arbitry, kteří jediní mohou posoudit, zda způsob nabytí peněz odpovídá povaze Mistra. Kandidáti začínají hrát Mistrovskou hru. Hru o všechno. O postavení, absolutní moc, slávu, možnost ovlivňovat dějiny. Postupně jim dochází, že hra je smrtelná, protože vítězem se může stát jen jeden z nich.
Zdroj: Anotace z knihy Mistrovská hra
Dnes je 24.04.2024