Obsah: Aztécký kodex

Při pátrání po španělské galeoně naleznou Finn Ryanová a její partner lord Billy Pilgrim důkaz o ztraceném aztéckém kodexu. V nesmírně cenném svazku, sepsaném v šestnáctém století Hernánem Cortésem, dobyvatelem obviňovaným z kacířství, se údajně uvádělo místo, kde se nalézá bájné Zlaté město. Finn a Billy záhy poznají, že se po stopách kodexu nevydali sami.
     Pátrá po něm také velitel militantní náboženské organizace, který je kvůli němu schopný zabíjet, a vyšinutý miliardář, jehož za kodexem ženou zcela jiné nekalé pohnutky. Finn a Billy, kterým je brzy jasné, jak je hledání kodexu nebezpečné, odhalí ještě větší a výbušnější tajemství. Tajemství, které je zavede z yucatanské džungle do Sonorské pouště, kde jim opět půjde o život - a to hra teprve začíná...
Vytvořil: Felix
Upravil: ota61