Obsah: Svědectví inspektora Toufara

Soubor povídek obsahuje osm mistrných hororů. Polovinu z nich tvoří delší, epické povídky, jež v sobě mísí fascinaci nad nespočetnými převleky a úkryty smrti a úsměv vyvolaný groteskností těch, kteří se snaží tuto limitu našich životů pochopit či dokonce osedlat.
     Druhou polovinu z nich tvoří povídky kratší a lyričtější, v nichž jako by hlavní postava rozmlouvala s onou dámou v černém či s těmi, jež ji obklopují jako pochmurný kompars.

Jediná dosud vydaná kniha Miloně čepelky, jíž se nedoporučuje číst  před spaním. Hrozí nebezpečí snů o ženě se třemi tvářemi, o postarším liliputovi, o řediteli obecné školy Kabátovi, jenž navzdory sebevraždě tráví večery v podivném domě na samotě, o dávné proradné milence nespokojené se stísněným prostorem v rakvi, o něšťastné matce, která se ze záhrobí mstí nechtěnému  vrahovi svého syna...
Vytvořil: Felix
Upravil: pan.Kchiu