Obsah: Vyhlídka na věčnost

Ve Vyhlídkách na věčnost přichází na scénu další z autorových drsných hrdinů, pan Mluvčí. Pan Mluvčí přichází do města v české kotlině, kde malí lidé prožívají své  malé útrapy.  Tajemný cizinec vždy narušuje zaběhnuté koleje jejich životů. A to i když je méně nápadný, než mlčenlivý pan Mluvčí, který vlastně vůbec nemluví. Jen předává vzkazy , a ty nejsou vždy formulované verbální formou.
     Ostatní postavy vyhlašují své názory na dobu,   ostatní lidi, poměr lidí k institucím a ideám, umění nebo k historii.
     Kulhánkova kniha je obrazem lidského utrpení a jeho zneužívání skrze moc masových médií a informačních technologií, ze kterých se staly perverzní nástroje pro ovládání lidských bytostí. Děj má rychlý spád, násilné scény jsou popisované velmi naturalisticky...
Vytvořil: Felix
Upravil: ota61