Obsah: Hazard

Při dostizích na Velké národní dojde k vraždě. Přímo před očima šedesáti tisíc diváků a jen pár kroků od bývalého žokeja Nicholase Foxtona je chladnokrevně  zastřelen  jeho kolega Herb Kovak. Vrah zmizí v davu a ihned se vyrojí spekulace o tom, že šlo o vyřizování účtů ve válce gangů. Nicholas senzačním doměnkám nevěří, že právě on byl ustanoven vykonavatelem závěti a že jeho zdánlivě bezstarostný přítel žil nejspíše dvojím životem a zapletl se do nelegálního hazardu a sázení. Mezitím ho o pomoc požádá bývalý známý ze závodiště, ale i ten je brzy brutálně napaden a jen o vlásek unikne smrti.
     Nicholas, který byl po nebezpečném zranění nucen vzdát se kariéry žokeje a pracuje jako finanční poradce, se vydá po stopě, které rozumí nejlépe - po stopě peněz. Netrvá však dlouho a nelítostnému střelci musí čelit i on sám...
Vytvořil: Felix
Upravil: quetzal