Obsah: Rytířovo kopí

Svět ovládlo zlo, ztělesněné přízraky, vlkodlaky, upíry, divokým lovcem a především TÍM - příšerou, jejíž jméno nelze vyslovit, neboť pak by její nadvláda nikdy neskončila... Lidí zbylo na zemi málo. A jen jeden z nich, Vyvolený, šestnáctiletý Orin ze Zaredu, se může zlému postavit. Musí však získat kopí rytíře, který je společníkem zeleného draka... Orin hledá cestu k vysvobození, hledá však i lásku a něhu. Cesta k přemožení zla není snadná. K vítěznému boji může mladý muž dojít teprve po nalezení vlastní duše. Teprve poté, co se naučí zodpovědnosti a toleranci, teprve poté, co dokáže odlišit skutečnou lásku od okouzlení, pak se stane vítězem - nejen nad hrůzou, která ovládla svět, ale i sám nad sebou.
Zdroj: Anotace z knihy Rytířovo kopí
Dnes je 16.04.2024