Obsah: Ani později, ani jinde

Mathilda, mladá vdova a matka tří dětí, právě vstupuje do metra. Dnes má podle kartářky najít osudového muže svého života.
      Thibault, pohotovostní lékař, zrovna parkuje před domem svého prvního pacienta. Udělal to, co dlouho zamýšlel. Našel sílu a  opustil Lilu. Proto, aby si zachoval zbytek důstojnosti, proto, aby žil, jak chtěl dřív.  Mathilda i Thibault se najednou ocitají sami ve městě, které má deset miliónů obyvatel.   Ona se kvůli problémům v práci přestane stýkat s přáteli a uzavře se do sebe, on tráví po rozchodu většinu času v nekonečných dopravních zácpách při cestách za pacienty. Oba však intenzivně touží po blízkosti někoho, kdo by je miloval. Setkají se, ale otázkou je, jestli už není moc pozdě, nebo jestli se neměli setkat jinde...
Vytvořil: Felix
Upravil: pan.Kchiu