Obsah: Skandální polibek

Rosamunda se zamilovala do muže. On ji však lásku neopětoval, protože miloval jinou. Jela s ním na projížďku na koni, dali si polibek byl z toho skandál. Otec jí přikázal, že si ho musí vzít, ale Rosamunda odmítla. Utekla se sestrou Sylvii, vdala se za muže který ji týral a znásilňoval. Po jeho smrti se uchýlila na zámek kam byla pozvaná od své přítelkyně. Žila na zámku a postupně se sbližovala s pánem domu. Byl to bratr muže do kterého byla kdysi zamilovaná. Všichni jí odsuzovali za to co kdysi provedla a to že políbila muže, ale nakonec to bylo úplně jinak. Otec s ní spoustu let nemluvil. Někdo viděl na pláži dívku v náručí muže a mysleli si, že to byla Rosamunda, ale nakonec to byla její sestra Sylvie, ale ona mlčela a nechala tu hanbu na své sestře. Nakonec se vše vysvětlilo a usmířili se s otcem.
Vytvořil: Mery
Dnes je 16.04.2024