Obsah: Facka

Rromán o lásce, sexu, rodičovství a výchově dětí v 21. století. Co si myslíte o fyzických trestech pro děti? Všechno se vyvíjí skvělě. Maso voní, přátelé žertují, teplota už klesla pod úroveň drásavých veder. Piknik jak  má být. Do té doby, dokud Harry nevlepí facku tříletému dítěti svých přátel, které vyděsilo jeho syna. Zábava zamrzne. Harryho odveze policie a čeká ho soud. Zdánlivě banální událost započne nečekanou spirálu sporů, které se točí kolem našich představ o rodině a výchově dětí. Odkrývají víc, než bychom si přáli.
     Autor postupně střídá osm vypravěčů a dopřává čtenáři delikátní hru perspektiv. Samotná facka a její následky všechny kolem přinutí, aby znova prozkoumali svoje vlastní představy, názory a touhy. Vyrůstá z nich silný román o lásce, sexu a manželství, o rodičovství a výchově dětí ve dvacátemprvním století. Facka je dráždivým příběhem o loajalitě, touze po štěstí a o mnohých podobách pravdy...
Vytvořil: Felix
Zdroj: Anotace ke knize