Obsah: Dimiter

Strhující psychlogický thriller o pomstě, duchovním hledání, ztrátě a lásce z pera autora kultovního Exorcisty.

Děj příběhu o Dimiterovi, "agentovi z pekel",   začíná v roce 1973 v Albánii. Státní policie se tam všemožnými, i těmi nejdrastičtějšími prostředky snaží získat informace od záhadného podezřelého cizince - Dimitera. Tomu se však podaří uprchnout a zároveň splnit své poslání. Po nějaké době se začnou v jedné jeruzalémské nemocnici dít záhadné věci, pro které není vysvětlení a jež vyvrcholí řadou stejně nevysvětlitelných úmrtí. Jedná se o další výsledek Dimiterovy mise? Souvisí události v Albánii s těmi jeruzalémskými? Podaří se jeruzalemskému detektivovi Meralovi odhalit složité předivo temného případu? ...
Vytvořil: Felix
Zdroj: Anotace ke knize