Obsah: Bez milosti.com

Žijeme v době, kdy svá osobní data, i ta nejdůvěrnější, ale i údaje o firmách, společnostech, státech, jsme nuceni svěřit počítačům. Proto není divu, že požadujeme, aby byla dokonale chráněna před případným zneužitím. Za správné informace ve správném čase se totiž platí, a rozhodně ne malými částkami.
     Když Roger Gordian, představitel firmy, která se mimo jiné zabývá právě ochranou dat, odmítne prodat tento program cizím společnostem, zjistí, že nechtěně zkřížil plány několika mocných tohoto světa, neboť je zbavil možnosti vyjímečných zisků.
     V dramatickém příběhu, plném nečekaných zvratů, sledujeme osudy R. Gordiana, který přesvědčen o své pravdě se dokáže postavit nepřátelům a nad nimi zvítězit...
Vytvořil: Felix
Zdroj: Anotace ke knize