Obsah: Úsměv lorda Ickenhama

Čtvrtá kniha série "Strýc Fred".

Lord Ickenham, jinak též strýček Fred, je ale pěkný pletichář. Tváří se jako nenápadný host na zámku Blandings, a přitom s sebou přivedl zamilovaného kaplana, který přijel pod jiným jménem. Vydávat sebe nebo své společníky za někoho jiného patří k oblíbeným kouskům strýčka Freda, na něž nelze vzpomenout bez zachvění. Tentokrát k tomu má ovšem pádný důvod. Musí to nějak navléknout, aby všichni, kdo se milují, mohli kráčet životem ruku v ruce, aby nikdo neukradl "Císařovnu z Blandingsu", aby neotesaný vévoda Dunstable ostrohal, aby lady Constance přestala upírat pohoršlivé oko na bratra Clarence, devátého hraběte z Emsworthu...
     Zkrátka lord Ickenham bude mít zase pré a s popěvkem na rtech, jak je život krásný, když všichni bližní v dálce dlí, si užije ohromnou zábavu.
Vytvořil: Felix
Zdroj: Anotace ke knize