Obsah: Čas namlouvání

Devátá kniha série "Jeeves".

Když je Bertieho přítel Gussie Fink-Nottle, jeden z aktérů chystaného představení v King´s Deverillu, přistižen policií, jak se nad ránem brodí v kašně na Trafalgar Square, Bertiemu nezbývá než nebohého mladíka nahradit a předejít skandálu tím, že bude v Deverillu vystupovat pod jeho jménem. Věci naberou spád, když si Bertieho kamarád Claude Pirbright, hrající úlohu jeho komorníka, začne s místní služkou a mezitím propuštěný Gussie, snoubenec bývalé Bertieho známé Madeline Bassettové, se zahledí do půvabné Claudovy sestry Cory a rozhodne se zasnoubení zrušit. Vzhledem k tomu, že Madeline je přesvědčená, že k ní Bertie chová tajnou náklonnost, je jasné, že hrozivý vývoj situace si žádá neodkladné řešení...
Vytvořil: Felix
Upravil: pan.Kchiu