Obsah: Já a pan Darcy

Po sérii katastrofálních vztahů se Emily rozhodla odpočinout si od všech "dnešních mužů". Věnovat se chvíli sama sobě, dát si skleničku vína a strávit čas četbou milovaného románu Pýcha a předsudek. Vrátit se do časů pana Darcyho, kdy muži byli oddaní, čestní a elegantní. Když ji nejlepší kamarádka pozve do Mexika na týdenní dovolenou, přetékající margaritou a exotickými milenci, Emily dá přednost výletu do míst, kde žila Jane Austinová.
     V autobuse plném penzistů je jasné, že tady muže svých snů nepotká. Slibně nevypadá ani mizerně naladěný novinář, nedobrovolně vyslaný napsat článek, proč byl pan Darcy zvolen "NEJ" mužem všech dob. Když Emily vstoupí do pokoje tváří v tvář samotnému panu Darcymu, všechny holčičí sny se náhle začnou plnit...
Vytvořil: Felix
Zdroj: Anotace ke knize