Obsah: Zlá doba pro draky

Kniha je výsledkem první spolupráce Sergeje Lukjaněnka a Nikolaje Perumova, dvojice spisovatelů, jejichž tvorba zásadním způsobem ovlivnila ruskou fantastiku uplynulých dvou desetiletí. Dva naprosto rozdílné autorské styly se spojují ve čtivý a dynamický celek, který nabízí poněkud netradiční pohled na fantazijní světy i na žánr fantasy jako takový. V tomto světě je voda průzračná, tráva smaragdově zelená a slunce žluté, žluté jako zornice ohnivého draka. V tomto světě burácejí parní píšťaly trpasličích lokomotiv, nocí sviští otrávené šípy elfů a za neviditelnou hranicí znějí tlumené kroky těch, kteří ani po smrti nedošli pokoje. V tomto světě se rozkládají panství kouzelnických klanů - někteří mágové se umí měnit ve zvířata, jiní poroučí ničivým silám živlů.  V tomto světě už možná nic nebude jako dřív...
Vytvořil: Felix
Zdroj: Anotace ke knize