Obsah: Kalypso

Nic nepovzbudí lidskou představivist tak, jako vražda prostitutky. Mravopočestné občany naplní pocitem nejvyššího uspokojení; viník je potrestán když už ne rukou Páně, tak aspoň někým, kdo pochopil, jaké nebezpečí představuje prostituce ve společnosti, v níž chodí muži s poklopcem dokořán. Pro mnoho jiných - pro muže a ženy, kteří v životě už někdy koketovali s myšlenkou, že buď služeb prostitutky použijí, nebo že takové služby nabídnou - je vražda důkazem,  pokud ho ovšem potřebují, že ve městě skutečně existuje armáda žen připravených a dokonce ochotných posloužit každému. Vražda je i potvrzením názoru, že dotyčné služby bývají nebezpečné. Odplatou za hřích je smrt, bratře - ale panebože, když hřích je tak vzrušující! A ti, kdo si semtam a tu a onde ledacos dovolili  v tom či onom hotýlku, či jinde, zkrátka všichy ty, kdo přestupují hranici mezi sexem pro potěšení a sexem za peníze, vražda prostitutky fascinuje...
Vytvořil: Felix
Zdroj: Anotace ke knize