Obsah: Dvojitý pohřeb

CHet Logan je uprchlí vězeň, utekl při převážení do vězení. Policajti co s ním jeli jsou mrtví. Logan zmizel. Zprávu dostal i šerif Ross z Rockvillu. Okamžitě obvolal všechny farmy v okolí , aby upozornil na nebezpečného vraha. Na farmě Juda Losse to nikdo nebral. Ihned tam poslal svého zástupce Toma Masona. Tom zastavil poblíž farmy lilo, v domě se svítilo , ale nikde žádné pohyby. Dveře byli otevřené vstoupil , co uviděl mu nahnalo strach. Jud Loss ležel s manželkou na zemi v kratolišti krve, měli proražené  hlavy.  Chystal se zavolat šerifa , ale zaním už stála postava , která ho uhodila. Skácel se k zemi. Logan utekl.   Na silnici si stopl Perryho Westona spisovatele. Perry ho pozval k sobě do srubu. Až tam zjistil že to je nebezpečný vrah. Bylo už pozdě Logan ho držel v pasti. Mezitím se rozběhlo pátrání do jejich srubu přišli šerifové nic nepoznali Logan byl schovaný. Venku si jeden uvědomil, že si všiml vytrženého telefonu. Schoval se na stromě a pozoroval srub. Za Perrym přijela manželka. Byla to žena která měla ráda všechny muže. Byla Perrymu nevěrná, Chtěla se rozvést. Stala se také zajatkyni Logana. Logan chtěl po Perrym peníze, aby mohl utéct. Poslal ho do města zjistit co se děje. Po návratu už věděli šerifové, že Logan je ve srubu. Logan za tmy chtěl odjed, ale zjistil, že je pozoruje policajt ze stromu. Vyplížil se k lesu a zabil ho. Vrátil se zpátky do srubu a vzal si jako rukojmí Perryho ženu, jeho omráčil.
Vytvořil: Mery
Dnes je 18.04.2024