Obsah: Štvanci

Zbytek úderného pluku SS Wotan pod velením Kuna von Dodenburga se na svém pochodu z jihu Francie do Říše dostal do pohoří Vogézy. Jednoho dne se na místě objeví záhadné letadlo s pobočníkem vrchního velitele SS, přinášející rozkaz, aby se Wotan hlásil u plukovníka von Falkensteina na jednom z místních hradů. Hitler totiž plánuje troufalou operaci proti spojencům v Ardenách a pro zdecimanovanou von Dodenburgovu jednotku má ambiciózní úkol, jak s pomocí místních proněmecky laděných obyvatel vyvolat zmatek v nepřátelském týlu.
     Americká armáda se mezitím dozví o přítomnosti jednotky SS. Jelikož je však rozmístěna podél celé německé hranice na dlouhém toku Rýna, jediná jednotka, která je k dispozici, aby se s"drobnou" nepříjemností v podobě Wotanu vypořádala, je opvrhovaný černošský prapor...
Vytvořil: Felix
Zdroj: Anotace ke knize