Obsah: V kuchyni

Román "V kuchyni" je ódou na pomíjivost. A snad nikde není pocit pomíjivosti intenzivnější, než v prpstředí velkoměstského hotelu Imperial poblíž náměstí Picadilly Circus. Gabriel Lightfood, hotelový šéfkuchař, se ocitá ve svých dvaačtyřiceti na přelomu života. Sponzoři jsou připraveni sponzorovat naplnění jeho snu, otevření vlastního restaurantu. Právě požádal o ruku svou přítelkyni Charlie.
     Nález mrtvoly nočního uklízeče v hotelovém suterénu je ale okamžikem, od kterého se Gabrielovy životní jistoty začínají hroutit . Setkává se s tajemnou dívkou z východní Evropy,  nejasně  spojenou se smrtí uklízeče, která tvrdí, že je obětí obchodu s bílým masem. Gabriel jí nabídne pomoc. A věci se začnou komplikovat...
Vytvořil: Felix
Zdroj: Anotace ke knize