Obsah: Vlákna hyperčasu

... mimořádné vystoupení Snoitomeho, největšího mistra životního stylu eimp, se koná na planetě Trečka! Mnozí by za letenky upsali duše, v krajní nouzi i své vlastní. Ale obětují také životy? Kdosi neznámý totiž plánuje masakr diváků. I teenager Honzborg získá vysněnou cestu dost draze. Dostává se na Trečku za vražedně dramatických okolností. Díky tomu si vyslouží nenávist nejen fanatických negonistů, ale i všehoschopné ženy, která v sobě nese sugesci nebezpečného bludu, záhadně spojeného s tajně chystaným masakrem. Mladý eimpík se prodírá hurikánem, na souši i na moři. Proplétá se jeskynními labyrinty Trečky, provázený nepřízní půvabné chovatelky geštěrů, malých kamenožroutů. Bojuje nejen o vlastní osud. Blíží se hodina Vláken hyperčasu, okamžik ohrožující desetitisíce nevinných lidí...
Zdroj: Anotace z knihy Vlákna hyperčasu
Dnes je 28.03.2024