Obsah: Výměna

Možná si myslíme, že jsme šťastné, ať už žijeme v manželství, ve velkém domě na předměstí se zbožňujícím mužem a dvěma nádhernými dětmi, nebo samy v bytečku v centru města, máme skvělou práci a spoustu přátel. Ale nehlodá nám přitom vždycky v duši otázka, jestli na tom ti druzí nejsou líp? Že mají to, co chceme my? Na první pohled se zdá, že Vicky Townsleyová má všechno. Vede textové oddělení v mimořádně úspěšném časopise pro ženy, žije v Londýně, je svobodná, má peníze a k tomu úspěch. Ale všeho by se ve zlomku vteřiny vzdala, aby mohla mít místo toho muže, děti a domek na venkově s klasickými kamny a velkými psy. Amber Winslowová má přesně to, co Vicky chce, jenomže na druhé straně Atlantiku: velké sídlo v Connecticutu, nezbytného zlatého retrívra, děti (a k nim samozřejmě chůvu na plný úvazek) a spoustu charitativních závazků v místní Ženské lize. Ale ani Amber není šťastná. Nenašla v úlohách matky a manželky naplnění. Když tedy objeví inzerát, který hledá ženu ochotnou vyměnit si na čas život se svobodnou novinářkou z Londýna, napíše do redakce dopis. Nečekala, že by ji mohli vybrat…Hrdinky knih Jane Green stárnou spolu s autorkou. Od prvních hledání prince na bílém koni přes velké lásky ke sňatkům a prvním dětem, jak jsme viděli v jejích předchozích titulech.
Zdroj: Anotace z knihy Výměna
Dnes je 28.03.2024