Obsah: Čtvrtý obratel aneb podvodníkem proti své vůli

Nejúspěšnější zatím dílo M. Larniho, známého u nás už satirickým románem Ve znamení Panny. S humorem a sžíravou ironií líčí osudy finského přistěhovalce, novináře a učitele, jenž v kolotoči amerického života vystřídá řaduzaměstnání od "zázračného lékaře" po virtuosa na hřeben. Poznává povrchní a často až bláznivou tvář té Ameriky a těch Američanů, mužů i žen, kteří se ženou jen za dolary a ochotně sednou na vějičku i sebenesmyslnější reklamě.
Vytvořil: Felix
Upravil: pan.Kchiu