Obsah: Labyrinth

Píše se rok 2314. Na Zemi přiletěly invazní lodě vetřelců, Tovarů. Podrobit si rozhádané lidstvo s civilizací na pokraji úpadku, pro ně nebyl problém. Z lidí si udělali otroky a těžili na jejich rodné planetě křemen, který tvořil nejdůležitější surovinu pro jejich civilizaci. Po vytěžení planety by se opět přesunuli dál. K tomu ovšem ještě zdaleka nedošlo. Lidstvo je podrobené již několik generací. Lidé živoří v podzemí a dostávají jen to nejnutnější k přežití. Tovarůvé se ale ve své filozofické moudrosti rozhodli, dát lidstvu šanci. Pokud jeden jediný člověk projde jejich labyrint, lidstvo bude svobodné a oni odletí. Poslední naděje lidstva. Zatím to nikdo nedokázal. Najde se někdo, kdo projde?
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 19.04.2024