Obsah: Nezapomenutelná

Nezapomenutelná je název románu J. R. Ward, která proslula svými erotickými romány.

Hraběnka Grace je krásná a stále ještě mladá, ale tady její porce štěstí v životě končí. Sice se stará o vlastní nadaci, ale v lásce se jí nepodařilo vůbec nic. Mimo rozvodu, který se neskutečně vleče, musí řešit potíže s matkou a proto se stane, že si přitažlivého muže - svého osobního strážce - zpočátku příliš nevšímá. Ovšem, pro něj je Grace nezapomenutelná.

Záhadný a trochu drsný muž se začíná Grace vkrádat do snů a už si musí přiznat, že sexuální napětí mezi nimi by se dalo krájet. Do slibně se rozvíjející romance však přichází další problémy. Vypadá to, že si hraběnku Grace vyhlédl sériový vrah a právě ona bude jeho další obětí. Co na to její ostrý osobní strážce?
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 20.04.2024