Obsah: Pohřbená oběť

Při bourání bloku domů na okraji Minneapolisu dojde k hrůznému nálezu: v základech jednoho starého domu objeví dělníci těla dvou děvčátek, zabalená do průhledné fólie. Vypadá to, že obě mrtvé tady byly hodně dlouho. Lucas Davenport ví přesně, kdy byly dívenky uloženy do tajného hrobu.
V roce 1985 byl Lucas mladým policistou-pochůzkářem. Jako bývalý reprezentant univerzity v úspěšném hokejovém týmu byl velmi neohrožený a jeho rozhodnost a pracovní nasazení mu zajistily povýšení na vyšetřovatele a účast na pátrání v případu dvou unesených holčiček. Dívky se však najít nepodařilo a případ byl uzavřen.
Těla byla nalezena až nyní a Lucas začíná znovu pátrat po únosci a vrahovi. Čím hlouběji se do případu dostává, tím jasnější je mu jedna věc: nebyla pohřbena jen těla, ale také pravda.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 24.04.2024