Obsah: Falešná hra

DOUGLAS PRESTON a LINCOLN CHILD přicházejí s dalším dobrodružstvím sympatického GIDEONA CREWA. Jen on dokáže zabránit teroristům, aby zaútočili zbraní hromadného ničení na hlavní město Spojených států.

Geniálního podvodníka Gideona Crewa čeká druhý náročný úkol.

Špičkový jaderný vědec přijde o rozum, vezme si jako rukojmí naprosto nevinnou rodinu, pak při policejní akci jednoho z rukojmí zastřelí a převrátí celou čtvrť vzhůru nohama.

Radiace nad New Yorkem prozradí sklad, kde před nedávnem někdo sestrojil jadernou bombu.

Všechny důkazy svědčí o tom, že jde o spiknutí, jehož cílem je vyhladit jedno z amerických velkoměst.

Gideon Crew musí stopovat členy teroristické buňky z New Yorku až do hor Nového Mexika a má jen deset dnů na to, aby je odhalil a zneškodnil. Přitom zjišťuje, že Ameriku možná čeká něco mnohem horšího než jaderný útok.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 20.04.2024