Obsah: Ztracená

Noční můra Cindy Carverové se vrací - už zase ztratila svou dceru. Poprvé se to stalo, když bylo Julii pět let a zmizela na dětském hřišti. Podruhé v Juliiných čtrnácti, když se dcera rozhodla raději žít se svým otcem. A potřetí jednoho dne, když bylo Julii jednadvacet, šla na herecký konkurz a ráno předtím se pohádala s matkou i sestrou. Jenomže tentokrát nejsou o Julii žádné zprávy. Zmizela doslova beze stopy. Cindy zahájí zoufalé pátrání. Policie se jí zdá pomalá, ex-manžel liknavý, Juliin bývalý přítel podezřelý, sousedi podivní, jen jistý Neil Macfarlane, který se náhle objevil v jejím životě, se chová jako silný, milý a chápající člověk. Vztahy, které se zdály jednou provždy neměnné, najednou krystalizují a Cindy nachází po letech cestu ke své sestře i matce. Ale nemůže najít svou dceru. Kam zmizela Julia? Uvidí ji Cindy ještě někdy? Nebo je pro ni navždy ztracená?
Zdroj: Anotace z knihy Ztracená
Dnes je 28.03.2024