Obsah: Batman: Kameňák a další příběhy

Muž, který se smál – Ed Brubaker (Criminal) a Doug Mahnke (Maska) stvořili příběh prvního Batmanova setkání s Jokerem, přímo navazující na komiks Batman: Rok jedna. V městě Gotham se začínají objevovat mrtvá těla s démonickým úsměvem. Na scénu vstupuje muž s bílou tváří, zelenými vlasy a širokým úsměvem a začne určovat, kdo a kdy zemře. A pokud ho Batman nezastaví, bude jeho další obětí.
Kameňák – Co všechno člověk snese, než zešílí? Jak málo stačí, aby se z vás stalo monstrum? To řeší ten nejslavnější příběh s Batmanem v hlavní roli, temné dílo kultovního Alana Moora (Strážci, V jako vendeta) a perfektního kreslíře Briana Bollanda. Kameňák je příběh, který změnil celý batmanovský svět a který se sám stal kánonem – a teď u nás poprvé vychází v barvě!
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 28.03.2024