Obsah: Já věřím

Kniha vás zavede v rozhovoru otce s dcerou do silného příběhu malého chlapce Petra, který se cítí osamělý, protože nemá žádné kamarády. Má ale svůj plán – staví si vesmírnou loď, kterou chce odletět do nového světa, kde by našel přátelství a štěstí. Jeho pocit, že je sám, zatím dokáže změnit jen slunce, které se zdá být jeho jediným skutečným kamarádem. Jednou večer si Petr povídá se svým tátou o smyslu a významu slova „věřím“. Dozvídá se, co znamená „věřit si“. Díky tomu se Petr učí věřit vlastním snům. Přestože si zpočátku není jistý, nepřestává věřit a jeho sny se postupně stávají skutečností a on skrze svou víru nalézá nový svět a tolik vytoužené přátelství...

Kniha je určená pro děti od 8 let, ale i pro všechny, kteří řeší své sebevědomí, otázky týkající se sebehodnocení a zařazení ve společnosti. Kniha dětem odpoví na otázky:

- co znamená "věřit si" a jak se to dělá

- kde a jak lze najít přátelství

- jak řešit zdánlivě neřešitelné problémy

Tato kniha nabízí rodičům a všem, kdo mají zájem, hluboký vhled do emočního světa dětí, do jejich prožívání a způsobu uvažování.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 18.04.2024