Obsah: Počátky

Na startovní čáře životní pouti stojí každý z nás a záleží na konkrétní bytosti, jak s touto cestou naloží. To je zásadní Keltnerova teze, která stojí na počátku tohoto příběhu. Před člověkem se tak otevírají možnosti poznání, v nichž hlavní roli hrají víra a naděje. Naplnění tohoto zdánlivě jednoduchého tvrzení však není tak lehké, jak se na první pohled zdá. Neboť "kdo nevěří, ten nemůže skutečně milovat" a nemůže tak ani očekávat, že se uskuteční jeho představy o štěstí. V prostých větách kniha vysvětluje a připomíná některé základní pojmy, s nimiž se lze setkat v průběhu hledání smyslu lidské existence a mezi něž nepochybně patří odpuštění, bolest, důvěra a v neposlední řadě také láska...
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 23.04.2024