Obsah: Alibi

Třicátá devátá kniha série Inspektor West.
Policisté jsou stále přepracovaní a žijí pod tlakem, stále se trápí zklamáním z toho, že darebáci spíše unikají spravedlnosti, než aby došli zaslouženého trestu... Ani West není výjimkou, přestože počet jím úspěšně vyřešených případů převyšuje průměr. K tomu ho ještě zatěžuje péče a starost o rodinu. Jeho věrnou milující Janet čím dál více unavuje osamělý život a jejich starší syn Martin se chystá opustit domov. Potom se West dopustí téměř osudového omylu. Zdá se, že se jedná skoro o banální záležitost - urazí totiž svědkyni, která podle svých vlastních slov sama za mnoho nestojí - Westova profesní kariéra je tím však vážně ohrožena a ironií osudu mu málem spadne do klína finanční částka, o jaké se počestnému poldovi nikdy ani nesnilo. V Alibi se dozvíte, jak West tomu všemu odolá, jak překoná překážky a jak odhalí rafinované spiknutí.
Zdroj: Anotace z knihy Alibi
Dnes je 19.04.2024