Obsah: Eclipse Bay - Léto

3. kniha v sérii Městečko Eclipse Bay.
V Eclipse Bay nastává léto a mezi Harteovými a Madisonovými opět přituhuje. Zdá se, že záhadná majitelka galerie, Octavia Brightwellová, uvažuje před svým odjezdem z města o skandálním románku s darebákem Nickem Hartem. Pokud jde o Nicka, nezávazné pletky mu dokonale vyhovují. Jenomže tak jednoduché to nebude...

Hlavním problém představuje Mitchell Madison. Mitchell se totiž ustanovil do role Octaviina ochránce. Dal jasně najevo, že pokud se kolem ní bude Nick motat, bude se mu muset zodpovídat. A pak je tu Nickův malý syn, Carson, který má s Octavií vlastní plány. A nechce, aby mu do nich otec zasahoval.

Léto v Eclipse Bay bude tento rok nabité událostmi. Na povrch vyplavou některá dávno pohřbená tajemství o proslulém sporu Harteů a Madisonů. Minulost a současnost se protnou. A bude to pořádný ohňostroj!
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 19.04.2024