Obsah: Byla tak krásná

Právník Jack Swyteck má novou přítelkyni Miu a je přesvědčený, že konečně našel partnerku pro celý život. Situace se však zkomplikuje, když mladá žena náhle zmizí. Jacka v tu chvíli zasáhne nejen ztráta milenky, ale také nečekané zjištění, že je Mia vdaná a její manžel, bohatý magnát Ernesto Salazar, dostal zprávu, aby za ni zaplatil výkupné. „Dejte mi tolik, na kolik si ji ceníte, “ zní vzkaz záhadného únosce, který šíří hrůzu mezi floridskou smetánkou a po němž usilovně pátrá zvláštní agentka FBI Andie Henningová. Jackova přítelkyně totiž není jeho jedinou obětí. Zatím poslední žena, kterou unesl, byla manželka pohádkového boháče Drewa Thorntona, který zaplatil nepolapitelnému zločinci milion dolarů, a přesto své ženě život nezachránil. Na rozdíl od Thorntona však Salazar výkupné zaplatit odmítne, protože se dozvídá o Miině poměru s Jackem Swyteckem. Tvrdí proto, že jeho manželka pro něj už žádnou hodnotu nemá. Jack se tedy vydává po stopách své přítelkyně sám, navzdory její neupřímnosti, záhadné minulosti a podivnému utajovanému manželství. Hrůzyplné pátrání po šíleném pachateli ho vede křivolakými uličkami, v nichž číhá spousta nebezpečí a překvapení a čtenář zůstává v napětí až do poslední stránky.
Zdroj: Anotace z knihy Byla tak krásná
Dnes je 28.03.2024