Obsah: Cínová princezna

Závěrečná kniha tetralogie Sally Lockhartová.

Jim Taylor, soukromý detektiv, hazardní hráč, tělesný strážce, spisovatel a přítel Sally Lockhartové, už dlouhou dobu hledá slečnu Adelaide Bevanovou. Naposledy ji viděl ještě jako malou chudou tulačku Adélku, jež zmizela v dýmu a mlhách Londýna (Rubín v kouři). Jaké je tedy jeho překvapení, když ji konečně nalezne - coby krásnou mladou ženu a navíc v doprovodu nikoho menšího než prince Rudolfa z Eschtenburgu, dědice razkávského trůnu.
Razkávie je maličké nezávislé království v samém srdci Evropy s vysokými horami a temnými lesy. Legenda praví, že dokud bude nad Eschtenburskou skálou vlát prapor s rudým orlem, bude Razkávie svobodná. Ovšem temné síly začínají kout své pikle. A Adelaide, Jim i jejich nová přítelkyně Becky odjíždějí do Razkávie, aniž tuší, že jim tam hrozí smrtelné nebezpečí.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 28.03.2024