Obsah: CSI: Ze záhrobí

Rebecca Bennetová, nevlastní dcera bohatého lasvegaského podnikatele, tlačí na lasvegaské policejní oddělení, aby znovu otevřelo vyšetřování smrti její matky Rity - tvrdí, že i když to tak možná na první pohled nevypadá, Rebecčin nenasytný nevlastní otec měl ve skutečnosti na smrti své manželky podíl. Nikdo ale nečeká odhalení, se kterým přijdou kriminalisté Gil Grissom, Sára Sidleová a Nick Stokes - jejich vyšetřování nikam nevede ... , protože exhumovaná mrtvá není Rita Bennettová. Catherine Willowsová a Warrick Brown musejí mezitím vyšetřit nenadálé úmrtí Vivian Elliotové v ústavu trvalé péče Sunny Day - pacientky, která zřejmě nezemřela v důsledku přirozených příčin. A jak záhy zjistí, nebyla možná v poslední době jediná. Chce snad někdo ze zaměstnanců ústavu pomoci lidem od bolestí, nebo od majetku? Na to už musejí najít odpověď lasvegaští kriminalisté.
Zdroj: Anotace z knihy CSI: Ze záhrobí
Dnes je 28.03.2024