Obsah: Zatmění

9. kniha v sérii Agent John Francis Kovář.
Něco není v pořádku. John Kovář se místo v útulném hotelu probírá napěchován sedativy v cele blázince. Stěží si pamatuje své jméno, neví kdo je, netuší v jakém podivném světě se to ocitl.
Než se stačí dozvědět víc, má v patách smečku bezohledného šílence, kterému jde právě o to, co JFK zapomněl a lidské životy pro něj neznamenají absolutně nic. Kovář se ocitá uprostřed smrtícího propletence spiknutí, zrady a pomsty, kde si nikdo nemůže být ničím jistý. Byla jeho amnézie způsobena opravdu jen ranou do hlavy nebo je ve hře mnohem víc? Jaký účel má záhadný prsten na jeho ruce? Dokáže se vrátit ze světa Soumraku, kde má pojem krevní banka naprosto jiný význam, než si pamatuje? A pokud se vrátí... bude to vůbec ještě on?
Svůj svět si musíme zasloužit!
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 29.03.2024