Obsah: Bodyguard

Napínavý krimilnální román s detektivem Honzou Jarešem, který se při ochraně rodiny bohatého podnikatele sám dostane do velkého ohrožení, protože zjistí řadu choulostivých informací o svém klientovi a jeho obchodech. Inženýr Bálek je podnikatel a jeho manželka je majitelka realitní kanceláře. Mají vilu v módní pražské čtvrti s bazénem, dvěma psy, jedním dítětem a hospodyní. Bálka kdosi vydírá, požaduje dva miliony, jinak ublíží manželce a unese mu dceru. Údajně má vydírání překazit stamilionový obchod s nejmodernějšími počítačovými technologiemi, které podléhají mezinárodnímu embargu, a Jarešovi se za pomoci exotické Brigity podaří uniknout z nastražené pasti. To však ještě netuší, k jaké soukromé tragédii se schyluje v manželském trojúhelníku Bálkových.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 29.03.2024