Obsah: Malý domácí lexikon

Již sám název této knížečky prozrazuje, že je určena především hospodyňkám k usnadnění některých prací v domácnosti. To však zdaleka neznamená, že by nemohla být využívána i muži.
Knížečka si již vzhledem k svému rozsahu nedělá nárok na úplnost a také ne všechny rady měl autor možnost vyzkoušet. Proto doporučuje čtenářům, aby si některé z postupů předem vyzkoušeli bez nebezpečí poškození věcí či sebe sama.
Vzhledem k tomu, že některé rady se vztahují ke dvěma i více heslům a docházelo by k opakování, je u některých hesel velkými písmeny vytištěn odkaz na heslo, kde naleznou vlastní návod.
Pro snadné používání knížečky bylo zvoleno abecední řazení a autor věří, že především hospodyňky v ní naleznou dobrého pomocníka při každodenní péči o domácnost.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 20.04.2024