Obsah: Ďáblova brána

9. kniha v sérii Akta NUMA.
NUMA zachraňuje svět před šílencem vlastnícím zbraň hromadného ničení.
Kurt Austin, Joe Zavala a zbytek zvláštního týmu NUMA jsou zpět – a čelí dosud nejmocnějšímu nepříteli.
Japonská nákladní loď se plaví východním Atlantikem nedaleko Azorských ostrovů – když tu náhle vzplane. Tlupa pirátů přispěchá, aby té katastrofy využila – ale jejich člun vyletí do vzduchu. Co se to proboha děje? Co to má společného s únosem špičkového vědce z ulice Ženevy? Se záhadným Rusem, který před šedesáti lety přeběhl na stranu nepřítele? S objevem neobyčejného podmořského pohřebiště lodí a letadel, kde vraky doslova pokrývají mořské dno?
Zatímco Austin, Zaval a ostatní spěchají, aby to vyšetřili, jsou vtaženi do mimořádně ambiciózních plánů afrického diktátora, jenž si nechal postavit zbraň takřka bájné síly a chystá se podrobit si největší státy světa.
A trest za odmítnutí? Zničení největších měst na světě. Počínaje Washingtonem…
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 29.03.2024