Obsah: Havanská bouře

Dirk Pitt se vrací v novém napínavém románu velmistra dobrodružství a autora předních bestsellerů Clivea Cusslera. Během vyšetřování úniku toxických látek do Karibského moře, které by mohlo v důsledku ohrozit velkou část Spojených států, se Pitt náhodou zaplete do čehosi ještě nebezpečnějšího – mocenského boje o vládu nad Kubou po Castrově smrti. Pittovy děti, námořní inženýr Dirk a oceánografka Summer, se mezitím věnují vlastnímu pátrání po aztéckém kameni, který by mohl vést k odhalení nedocenitelného historického pokladu. Všeobecně se však má za to, že kámen byl zničen na palubě bitevní lodi Maine roku 1898 v přístavu v Havaně. Pátrání proto přivede i oba sourozence na Kubu – a také do velkého nebezpečí.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 24.04.2024