Obsah: Zvědavcům vstup zakázán!

Podtitul: Otázky, nálezy, fakta
Už před mnoha lety představil Erich von Däniken svou tezi, že před dávnými časy přistáli na naší planetě mimozemští cestovatelé, kteří poskytli obyvatelům Země dosud neznámé informace, čímž urychlili jejich technický a vědecký rozvoj. V průběhu času se stává autorova teze stále aktuálnější a průkaznější. Poslední archeologické nálezy a nová fakta nastolily ještě provokativnější otázky a podnítily zájem mnoha současníků o podivuhodně rychlý pokrok lidského společenství, jenž byl před tisícovkami let kýmsi neznámým nastartován. A děje se tak navzdory tomu, že současná dogmatická věda, jež uvízla v omezujícím tunelu reality, se důsledně stará, aby rozliční zvědavci a zpochybňovatelé tradičního pojetí dějin neměli příležitost prezentovat svoje převratné objevy. V této knize představují výsledky vlastního bádání prof. Dr. Luis E. Navia, Peter Fiebag, Reinhard Habeck, G. L. F. Stanglmeier, Hartwig Hausdorf a mnozí další, kteří jsou českým čtenářům dobře známi z předchozích publikací. Ti všichni shodně tvrdí: „Rané dějiny lidstva v podobě, v jaké je představuje oficiální věda, jsou nepravdivé! “
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 19.04.2024